Підписатися на RSS

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ПОСТІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ ЗОБОВ'ЯЖУТЬ ПЕРЕОФОРМИТИ В ОРЕНДУ НА 50 РОКІВ

Міністерство аграрної політики та продовольства України пропонує виключити можливість надання земельних ділянок на правах постійного користування. Повідомляє interfax.

/Files/images/pketuvannya_vr/пшеничное-поле-фото-1.jpg Згідно з відповідним проектом закону, фізичним і юридичним особам, які мали право постійного користування земельними ділянками, буде дозволено переоформити їх в оренду терміном на 50 років, або викупити з відстрочкою платежу на 30 років.

Несільськогосподарські державні й комунальні підприємства автоматично отримають право на ділянки, які були в постійному користуванні. Водночас сільгосппідприємства державної й комунальної форм власності будуть зобов’язані переоформити землю, яка була в постійному користуванні, в оренду на 50 років.

Крім того, законопроект передбачає, що відчуження або застава земельних ділянок, які перебувають в господарському віданні або ж в оперативному управлінні, можливі при погодженні з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Несільськогосподарські ділянки, які перебувають в оперативному управлінні або в господарському віданні, також можуть бути передані в оренду виключно через земельні торги на термін не більше трьох років, сільгосппризначення — не більш ніж сім років.

Водночас передача в оренду ділянки можлива не раніше, ніж через три роки з дня надання на нього права оперативного управління або господарського відання.

Джерело

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.